Vi bruger cookies til statistik som en del af vores arbejde for at lave en god hjemmeside. Hvis du ikke siger "nej tak til cookies", antager vi, at du accepterer vores cookie politik.

Se vores "cookiepolitik".

Børn der hopper

Læs om børneterapeuterne

Kontakt til børneterapeuterne

Børneterapeuternes personale

 Louise Mølholt Christensen

Louise Mølholt Leikåsen
Ergoterapeut
Mobiltelefon: 50875273
Louise.m.christensen@99454545.dk

  

Lise Bladberg-Larsen

Lise Bladbjerg-Larsen
Fysioterapeut
Mobiltelefon: 50875272
Lise.bladbjerg.larsen@99454545.dk 


 Tania Gammelgaard Jensen

Tania Gammelgaard Jensen
Fysioterapeut
Mobiltelefon: 91169741
Tania.G.Jensen@99454545.dk

Billede på vej

Henriette Østergaard Sørensen
Fysioterapeut.
Mobiltelefon: 51481912
Henri@99454545.dk

 
Billede på vej

Ruth Malmgaard
Ergoterapeut
Mobiltelefon: 20821266
ruth@99454545.dk

Billede på vej

Hanne Petersen
Ergoterapeut
Mobiltelefon: 30615836
hanp@99454545.dk

 

 

 

 

Kontakt

Afdelingsleder
Tlf.: 99454512

Telefontid for småbørn:
Tirsdag og onsdag
ml. kl. 08.00 - 09.00 
på Tlf.nr.: 9945 5122

Telefontid for skolebørn:
Torsdag ml. kl. 13.00 - 14.00
på Tlf.nr. 9945 5122

Kontakt via Mail:
Borneterapeut@99454545.dk

Sundhedsplejen
Tlf.: 9945 4981

Sundhedsplejens logo

Opdateret 1. oktober 2021
Ansvarlig redaktør: Pia Dybro Jensen